Zvukové a videonahrávky

Zde jsou k dispozici ukázkové zvukové a video nahrávky kytarových doprovodů a skladeb.

Kytarové doprovody: Nahrávky

A5

Datum: 19.05.2019 | Vložil: GeorgeRici

Dobrý den, píšete, že A5 je akord bez tercie, pouze s kvintou.... poněvadž akord A dur je ze tří tónů, tedy z tónů a, cis, e, kde cis je velkou tercií a e kvintou k primě a, případně u ami akordu je malá tercie od a, tedy c, PTÁM SE TEDY, KDE JE TEN TŘETÍ TÓN V A5, poněvadž pokud by šlo o oktávu k a nebo o oktávu k e, nejsem si jist, zda to lze považovat vůbec za akord, vzhledem k souzvuku, byť jde o tři tóny, tedy akord. PROTO SI MYSLÍM, ŽE PODOBNÉ ZNAČENÍ BY MĚLO ZNAČIT OBRATY A A5 bych tedy chápal jako kvintakord A dur..

Re: A5

Datum: 26.06.2019 | Vložil: Lada

Zdravím, toto označení se občas vyskytuje - v rockové kytaře se používají tzv.power akordy-drží se pouze na basových strunách a jsou bez tercie. Jsou tam opravdu jen dva tóny-A-E-A. Pokud chcete hrát přes všechny struny, najdete takový hmat, kde se vyskytují pouze tyto tóny-CIS/C se vynechá. Definice sice praví, že akord musí být nejméně ze tří tónů, ovšem v praxi se na definice nehraje...

kondice

Datum: 13.07.2015 | Vložil: tonda

Dobry den, rad bych vedel jestli nedavate kondice pres prazdniny a jake mate ceny. Jsem z Ostravy ale cesta do Olomouce by nevadila. Diky. Tonda.

Re: kondice

Datum: 13.07.2015 | Vložil: tonda

Jeste jsem zapomel napsat ze muj email je antoniuslupus@gmail.com

Spěvačka

Datum: 15.12.2014 | Vložil: Viky

Tomáš Klus Cesta

Přidat nový příspěvek